Çanta taşıma şekliyle ilgili şaşırtıcı test

  • 08 Ağustos 2017
  • 109 kez görüntülendi.
Çanta taşıma şekliyle ilgili şaşırtıcı test

İnsan psikolojisi zannetiğinizden çok daha karmaşıktır. Çanta taşımak gibi günlük bir alışkanlık bile kişiliğiniz hakkında çok şey söyleyebilir. Bu şaşırtıcı testle, çantanızı taşıma şeklinize bakarak kendiniz hakkındaki bazı gerçeklere ulaşabilirsiniz. Size uyan şekli seçin ve sonucu okuyun.

1. Sırtınızda

Sırt çantasını tercih ederseniz, muhtemelen macera için hazırsınız. Ayrıca kendiniz dışında insanlar konusunda da çok düşüncelisiniz. Bu da sizi aranan ve takip edilen biri yapıyor.

2. Elinizde

Çantanızı sıkıca elinizde taşıyorsanız, her şeyi eksiksiz ve tam olarak kontrol etmek sizin yaşam biçiminiz. Her şeyden haberdar olmayı seviyorsunuz ve her zaman her konuda kendi düşünceleriniz var. Herkes tarafından güvenilen bir karaktersiniz.

3. Omuzunuzda

Çantasını omuzlarında taşıyanlar, okumayı çok seviyor demektir. Her hangi bir boşlukta hemen kitabını çıkarabilir. Bu insanlar, genellikle uyudukları halde etraflarıyla ilgilenir ve gözlerini açabilirler.

4. Çapraz

Çantanızı omzunuzun üzerinden çapraz bir şekilde takıyorsanız, kontrollüsünüz demektir. Kimse değerli şeylerinizi çalamaz. Bu tür insanlar, varlıklarını sergilemeyi sever ancak cömerttirler.

5. Boynunuzda

Çantalarını boyunlarında asılı bir şekilde taşıyanlar, her anlamda hızlıdırlar.Onlara aceleci de diyebiliriz. Ancak bu acelecilikleri hayal gücünün bir göstergesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ