Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel Ürün ve Aksesuarlar

Endüstriyel ürün denildiğinde mutfak ekipmanları, pişirme konseptleri, özel ısıtıcı çeşitleri, soğutucu çeşitleri, hazır mutfak ürünleri, yıkama, kurutma ve hazırlama ürünleri akla gelir. Lokanta, restoran, otel, hastane ve okul konseptlerinde endüstriyel mutfak ürünleri kullanılıyor. On yıldır endüstriyel makine üretiminde faaliyet gösteren Vistamakine.com sitesinde özel kullanıma uygun olan mutfak ve pişirme aksesuarları yer alıyor. Site üzerinden Vista Makine firmasının üretimini yaptığı tüm makineler ve portföyünde yer alan ürünler incelenebiliyor.

Mutfak Ekipmanlarında Kaliteli Ürünler

Kıyma yapma makineler, sebze meyve doğrama ekipmanları, derin dondurucular ve her türlü pişirme ekipmanının üretimi yapılan firma, özel ürünler üretiyor. Pratik kullanım sağlayan bu cihazlar, uzun süreli ve sorunsuz kullanım sağlıyor. Kolay kullanımlı olan bu ürünler, otel, restoran ve gıda üretimine dayalı birçok sektörde tercih ediliyor ve beğenilerek kullanılıyor. Mühendislerin yoğun araştırma ve geliştirme çalışmaları sonrasında üretilen makineler, tasarruflu ve işin yoğunluğuna bağlı olarak hızlı işler çıkarılmasını sağlıyor.

Mutfak Ürünlerinde Yenilikçi Tasarımlar

Vista makine üretimini yaptığı her ürün için ayrıntılı araştırmalarla bilgi ediniyor. Sektörlere yenilikçi ürünler sunan firma müşteri memnuniyeti ilkesine verdiği önemle sektörün lideri konumunda bulunuyor. Satış sonrası verdiği hizmetlerle de kalitesini yansıtan firma yenilikçi ve öncü bir firma oluşuyla dikkat çekiyor.

Endüstriyel Ürünlerin Görsel Dizaynı

Birçok makine üreticisinin fazla benimsemediği endüstriyel mutfak ürünlerinde görselliği de tam olarak dizayn eden firma, müşterilerine kalitenin yanı sıra direkt olarak göz önünde bulundurulacak ürün konseptleri de sunuyor. Çay makineleri, kahve makineleri ve meyve presleri pratikliğinin yanı sıra görselliğiyle de göz önüne çıkıyor. Restoran, otel, okul, hastane ve birçok kurumun mutfağında kullanımına özel ürünler Vista Makine tarafından üretiliyor, pazarlanıyor, servis ve montaj hizmeti veriliyor.

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Nisan 9, 2020
Ocak 8, 2020
Aralık 4, 2019
Kasım 9, 2019

Bir cevap yazın

  1. endüstriyel mutfak Endüstriyel Mutfak için yorumda bulun

    Endüstriyel Mutfak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Endüstriyel Mutfak için ilk yorumu yapabilirsin.