GEÇİCİ KENAR KORUMA

GEÇİCİ KENAR KORUMA Safetyrespect firmasına ait geçici kenar koruma ürünleri TSE’ ye uygun nitelikte tüm testleri tamamlamış hem Türkiye’ de hem de Avrupa’ da başarılı şekilde kullanılan koruma ürünleri arasına girmiştir. Her testten başarı ile geçmesinin neticesi olarak kullanıma hazırdır ve tüm inşaat alanlarında aktif olarak rol oynamaktadır. Tehlikeli olabilecek nitelikte bulunan çalışma koşullarında iş kazalarının önüne geçmek amacı ile geçici kenar koruma hizmeti sunulmaktadır. Bu kenar koruma ürünleri, özel malzemelerden üretilmesinin yanı sıra aynı zamanda da hem kolay taşınabilirlik hem de kolay montaj edilebilme özelliği ile sık kullanılan ürünler arasına girmeyi başarmıştır.

GEÇİCİ KENAR KORUMA

Geçici kenar koruma sistemlerinin amacı tehlikeli iş şartlarında çalışma sırasında, hem malzemelerin hem de çalışanların yüksekten düşmesini önlemeye yarayan koruma sistemleridir. Aynı zamanda bu koruma sistemleri çalışanları ya da malzemeleri düşmekten koruduğu gibi tutulmasını da sağlamaktadır. Bu sayede hem can kaybı hem de mal kaybı yaşanmamaktadır. Küçük ve pratik önlemler ile iş kazalarını önlemek Safetyrespect firması sayesinde mümkün kılınmıştır. Sizler de inşaat alanı ya da iş kazasına açık çalışma koşulları bulunan alanlarınızda güvenlik önlemleri almak için işin uzmanı olan Safetyrespect firmasının geçici kenar koruma ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem ürünleriniz hem de çalışanlarınız daha güvenli olacaktır. geçici kenar koruma sistemleri hakkında model ve geniş ürün yelpazesi için sizler de firmanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. GEÇİCİ KENAR KORUMA GEÇİCİ KENAR KORUMA için yorumda bulun

    GEÇİCİ KENAR KORUMA için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GEÇİCİ KENAR KORUMA için ilk yorumu yapabilirsin.