İngilizce Koçu

İnsanların çeviri yaparak İngilizce öğrenmeye çalıştıklarına çok şahit oluyorum. Dilin çeviriyle öğrenileceğini iddia eden veliler olduğunu biliyorum. Daha da kötüsü, çeviri yaptırarak İngilizce öğretenlerin olduğunu duyuyorum.

İngilizce Koçu

İngilizce nasıl öğrenilmez?’ ‘Dil öğrenmekten nasıl nefret ederim?’ sorularının en güzel cevabı, ‘çeviri yaparak’tır.

Evet, tarih boyunca yabancı dil öğrenmenin metodu çeviri oldu; ama neyse ki o günler geride kaldı ve biz nörolinguistik (neurolinguistics) alanında yapılan modern araştırmalar sayesinde, insan beyninin dili nasıl öğrendiği konusunda artık epey bir bilgiye sahibiz.

Öyleyse çeviri yaparak dil öğrenmeyi tarihin tozlu raflarına kaldırabiliriz; böylece dil öğrenmeyi hem eğlenceli, hem de çok kolay hale getirebiliriz. Peki nereden başlayalım? Neyseki bu alanda birçok çalışma var.

Sektörün önde gelen yayınevi ve araştırmacı kuruluşları, modern bilimin bulgularını kullanarak işe yarayan uygulamaları buldular ve bu uygulamarla beraber kullanılmak üzere yayınlar geliştirdiler.  Adana ingilizce kursları , Adana’da ingilizce öğrenmek isteyen kullanıcılarımız için İş ingilizcesi gibi desteklerle sizlere eğitim alanında profesyonel destekler alabilirsiniz.

Peki ben Adana’da yaşıyorsam ve İngilizce öğrenmek istiyorsam ben bu bilgiye nasıl ulaşabilirim?

Neyse ki işinin uzmanı İngilizce koçu var! Detaylı bilgi için ulaşın.

                               📲Instagram.com/ingilizce_kocu

                                                  🌐Ingilizcekocu.org

                                                   📞0506-190-97-23

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. İngilizce Koçu İngilizce Koçu için yorumda bulun

    İngilizce Koçu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İngilizce Koçu için ilk yorumu yapabilirsin.