Kadroyu Yenileyen İsimsizler, Reytinglerde İstediğini Aldı

Geçen sezonun özel harekat konulu dizisi İsimsizler’in ikinci sezonu dün akşam başladı. Yenilenen kadro reytinglere iyi bir giriş yaptı..

  • 12 Eylül 2017
  • 93 kez görüntülendi.
Kadroyu Yenileyen İsimsizler, Reytinglerde İstediğini Aldı

Kanal D’nin heyecanla muhtemel dizisi İsimsizler, cemaziyelevvel şeb ezanı acemi sezonu ile ekrana geldi.

REYTİNGLERDE BİRİNCİ OLDU

Yayınlanan kısmı ile sezona iddialı birlikte duhul karşılayıcı İsimsizler, kâffesi insanda 5,24 reyting ve 16,24 izlenme payı, AB‘de 5,92 reyting ve 17,82 izlenme oranı ve ABC1’de ise 5,60 reyting 16,96 izlenme oranı ile kâffesi programlar ortada birlikte numara oldu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

#Vatanİçin etiketi ile içtimai medyada arazi düzlük İsimsizler, yayına başladığı andan itibaren derinlemesine müddet gündemde kaldı. İlk sezonda vatanları düşüncesince isimlerinden vazgeçen kahramanlar bu kere geçmişlerinden de vazgeçtiler. Şanlı Türk bayrağına el basarak ant fail İsimsizler, demin şişman düşmanlarına erinç birlikte aradalar.


KADRO DEĞİŞTİ, REYTİNGLER YÜKSELDİ

Geçen sezonun hususi harekat mevzulu dizisi İsimsizler’in ikinci sezonu cemaziyelevvel şeb ezanı başladı. Yenilenen takım reytinglere güzel birlikte antre yaptı. Kadrosunu acemi oyuncularla muhavvil İsimsizler dizisinin acemi bölümlerinde öykü İstanbul‘a taşındı. Helikopter ilçesinden sonradan yaşadıklarını hatırlayamayan Fatih Keskin, gözlerini İstanbul‘da açtı.


HANDE SORAL DA KADRODA

İsimsizler’in ikinci sezonunda Hande Soral da gösteriş almaya başladı. Genç oyuncu, Handan karakterini canlandıracak. Babasını kaybeden birlikte avrat bulunan Handan, öç kabul etmek düşüncesince uğraşan birlikte gösteriş ile peyrev karşısına çıkacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ