Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, Gözlüklerini Çıkarmadıkları İçin Hakimden Azar Yemiş

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, duruşma salonuna gözlükle gelince hakim, “Gözlüklerinizi çıkarın“ diyerek uyarıda bulunmuş..

  • 12 Eylül 2017
  • 97 kez görüntülendi.
Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, Gözlüklerini Çıkarmadıkları İçin Hakimden Azar Yemiş

Popçu Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur‘un mahkeme salonuna devir gözlükleriyle girdiği, hükümran çeşidinden gözlüklerini çıkarmaları dair uyarıldıkları öğrenildi.

DAVA 5 DAKİKADA BİTTİ

Sosyal iletişim araçları hesaplarından boşanacaklarını açıklanan Murat Dalkılıç-Merve Boluğur çiftinin davası Beykoz 1. Aile Mahkemesinde görüldü. İki adlı sanlı insan de ayrı geldiği duruşmada anık bulundu. Dalkılıç’ın beraberinde avukatı ve arkadaşları toprak alırken, Boluğur’un beraberinde avukatı ve aktör arkadaşı Yağmur Tanrısevsin vardı. Beş dakikalık duruşmada çiftin, birbirlerinden geçimlik ve ödence taleplerinin olmadığını dediği ve çapraz kendisine anlaştıklarını ilettiği belirtildi.

DURUŞMAYA GÖZLÜKLE GİRMİŞLER

Mahkeme çiftin yöntemince boşanmalarına değişmeyen verirken, Dalkılıç ve Boluğur, adliyeden değişik çıktı. Çiftin mahkeme salonuna devir gözlükleriyle girdiği, hükümran çeşidinden gözlüklerini çıkarmaları dair uyarıldıkları öğrenildi. Dalkılıç ve Boluğur, 24 Ağustos 2015’te nikâh masasına oturmuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ