Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Özel gün ve toplantılara yapılan davetler, artık yazılı olmak yerine telefonla gerçekleşmektedir. Site bu kapsamda, uygulamaya koyduğu Türkiye’nin ilk mobil app davetiye sistemi ile davetiye sektörüne öncülük etmektedir.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Sitenin mobil app davetiye sistemi dört adımda gerçekleşiyor. Bu adımlar şu şekildedir;

  1. Tarihin bildirilmesi: açılış, sünnet, düğün veya özel toplantının yapılacağı tarih ve saat
  2. Davetlilere bildirilecek not: davetlilerden istenen konular ve davetle ilgili özel bilgiler kısaca not halinde yazılır
  3. Resim gönderme: yapılacak organizasyon ile ilgili bir adetten on adete kadar fotoğraf gönderilebiliyor
  4. Toplantı veya açılışın yapılacağı yerin açık adresi

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

mobil davetiye

mobil davetiye

Mobil app davetiye sisteminden faydalanmak isteyenler, firmanın sitesindeki Whatsapp hattından, yukarıdaki bilgileri gönderiyorlar. Bu bilgiler firmaya ulaştığından itibaren, iki iş gününde mobil davetiye hazırlanıyor ve paylaşım linki ile müşteriye gönderiliyor.

Diğer Hususlar

Müşteriler sitede bulunan tasarımlar haricinde, kendilerine özel kapak tasarımlarını da belirli bir fark ödemek sureti ile yaptırabiliyorlar. Firma hazırlamış olduğu mobil davetiyeleri, organizasyonun bitiminden iki gün sonra sistemden siliyor. Ayrıca müşterilerinin anı olarak saklamaları için, sistemden sildikleri mobil davetiyeleri, kapak resmi olarak ücretsiz müşterilerine gönderiyor.

Firma ayrıca müşterilerine özel birçok kampanya da (haziran ayında ücretsiz gibi) sunuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. davetiye Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi için yorumda bulun

    Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi için ilk yorumu yapabilirsin.