Zeytin Fidanı

Kaliteli zeytin fidanı sahibi olmak için bizimle iletişime geçmek isterseniz web sitemizi ziyaret edin. Arbequina, hem yüksek yoğunluklu 5×5 hem de yüksek yoğunluklu (4×1,5 bitki / da) ekim için uygun bir YAĞ TÜRÜdür.
İşçilik maliyetlerinin çok yüksek olduğu ve işçi sayısının az olduğu günümüz koşullarında, Arbequina, makine hasadı için uygun bir çeşitlilik olarak ön plana çıkmıştır.
Zeytin yetiştiriciliğinde, yıllık üretim maliyetinin% 80’i hasat işidir, ancak arbequina kurulduğunda bu maliyet% 20’ye düşer. Arbequina bahçesi, 1.5 saat içinde makine ile toplanır. Ayrıca, makine sayesinde biçerdöver ezilmez ve yere dökülmez ve toplandığı gün sıkılır, çok yüksek kalitede ekstra sızma yağ elde edilir.

Zeytin Fidanı

Zeytin hasadı zamanı çok önemlidir, erken hasata yağ oranı çok düşük olacak, geç hasadı toprağa dökülecek ve meyvelerin çoğu yağlanacak fermantasyonundan dolayı düşecek, toplanacak makine hasadı sayesinde azalacak meyve ve kalite kalitesi yüksek olacaktır.
Arbequina tozlayıcıya ihtiyaç duymaz, verimlidir. Zeytin Fidanı Zeytinin önemli hastalıklarından olan Verticillum’un en dayanıklı çeşitlerinden biri olan önemli özelliklerden biridir.
Çok verimli bir çeşittir. Bu tip cüce yetiştiriciliğinde en önemli husus, yeterli suya sahip olmak ve budama ağacının şeklini kontrol altında tutmaktır. Ağacın yüksekliği maks. 2.5 metre
Dublör insanlar mutlu, çünkü yatırım geri dönüşleri çok hızlı. Cüce zeytin (yüksek yoğunluklu) ekiminde verim 2. yaştan başlar ve 4. yılda ekonomik verime ulaşır. İspanya’da optimum koşullar altında ortalama verim 1-1.15 tondur.

Zeytin Fidanı Anaçları

Zeytin Anaçları Çeşitlerimiz : Arbequina (Bodur), Arbosana (Bodur), Çekişte, Domat, Edremit,Gemlik, (Ayvalık,Korone İki (Bodur) Zeytin Fidanı, Manzalina Zeytin Fidanı, Memecik Zeytin Fidanı, Ödemiş Eşek Zeytini, Sarı Ulak Zeytin Fidanı, Tavşan Yüreği Zeytin Fidanı anaçları ile sizlere en iyi ürünleri sunacağız. Tüm Zeyin Fidanı İhtiyaçlarınızı Karşılamanız Mümkündür.

https://www.fidanlik.com.tr/zeytin-fidani

Agri Future Gayrimenkul Tarım Emlak San.ve Tic. A.Ş.
Adres : Ulucami Mh. 282/3 Sokak No 2/3A Akhisar

Sosyal Medya:
https://www.instagram.com/fidanlikcomtr
https://www.facebook.com/Fidanlikcomtr-793430981007288/
E-posta : info@fidanlik.com.tr
TELEFONLA SİPARİŞ:  0(530) 915 70 44

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

  1. Zeytin Fidanı Zeytin Fidanı için yorumda bulun

    Zeytin Fidanı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Zeytin Fidanı için ilk yorumu yapabilirsin.